پشتیبانی

پس از طراحی، تولید و استقرار یک سامانه نرم افزاری، برای نگهداری و پشتیبانی آن در کنار شما خواهیم بود. بخشی از خدماتی که در فاز پشتیبانی ارائه می گردد: نظارت بر عملکرد سرورها، تهیه نسخه پشتیبان از داده‌ها به طور منظم، پشتیبانی فنی رفع باگ‌های احتمالی، تهیه گزارشات پیش بینی نشده ، آموزش راهبری سامانه به اپراتورها، وب سرویس‌های اتصال به سایر سامانه‌ها مشاوره مدیریتی و فنی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

طراحی پرتال های تحت وب

تیم برنامه نویسی مانا گستر بصورت حرفه ای و با بروزترین متد،اقدام به ساخت انواع پرتال سازمانی میکند.

طراحی اپلیکیشن موبایل

فرقی نداره پروژه طراحی اپلیکیشن شما در چه سطحی باشه.تیم ما بهترین امکانات و خدمات به شما ارائه میدهد.

مشاوره در کسب و کار

هیچ اهمیتی نداره کسب و کار شما در چه جایگاهی باشه، شما برای بقا و ادامه راهتون،نیاز به مشاوره دارید.

سئو سایت

اگه صاحب کسب و کاری در دنیای دیجیتال هستید،برای دیده شدن به سئو نیاز دارید.اما اول، نیاز به مشاوره دارید.

چرا ما را انتخاب کنید

image image image image

هدف مانا گستر راسا

هدف مانا گستر راسا در ابتدا توسعه و رشد کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ می‌باشد. در ادامه با تیمی کار آزموده و تجربه‌ای بالا در پروژه‌های مختلف، تمام سعی خود را می‌کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم.

رضایت شما برای ما مهم تر است

رضایت مشتریان برای ما نسبت به هر چیز دیگری اولویت دارد.نمی توانیم بگوییم همه مشتریان،اما بالای 80 درصد مشتریانی که با ما همکاری کرده اند رضایت کافی را از مجموعه داشته اند.

کیفیت،پیشرفت و توسعه

شعار مانا گستر راسا برای انجام پروژه های مختلف همین است؛ کیفیت، پیشرفت و توسعه؛ چرا که معتقد هستیم با رشد و پیشرفت مشتریان محترممان مجموعه مانا گستر راسا نیز پیشرفت می کند.

ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان

تیم مانا گستر راسا یکی از چندین شرکت نرم افزاری ایران است که با مکانیزه کردن فرایندهای سفارش دهی مشتریان محترم،می تواند در کوتاه ترین زمان خدمات مطلوب و مناسبی را ارائه دهد.